Zastihla Vás náhlá ztráta klíčového manažera z důvodu nemoci nebo z neočekáváného ukončení spolupráce?


Potřebujete odřídit složitý projekt zkušeným manažerem, který bude mít objektivní nadhled, dokáže nabídnout progresivní postupy a inovativní přístup?


Plánujete investovat do projektů na zelené louce a hledáte člověka, který Vám je odřídí?


Hledáte k sobě „pravou ruku“, která Vám pomůže s posílením a zkvalitněním kompetencí vedoucího týmu?

 Dnešní rychle měnící se doba vyžaduje i nový přístup k nečekaným a nepředvídatelným událostem. Stále vidím, že mnoho společností řeší tyto nové výzvy většinou prostřednictvím stávajících zaměstnanců. Ve světě však roste nový trend zapojování tzv. „dočasných manažerů“ v rámci interim managementu.

A právě v rámci interim managementu si Vám dovoluji nabídnout své mnohaleté zkušenosti z řídích pozic jako ředitel společnosti, finanční ředitel, člen představenstva a dozorčí rady nebo vedoucí projektové kanceláře, krizový manažer. A to napříč odvětvími jako jsou telekomunikace, automobilový průmysl, stavebnictví, státní a veřejná správa, logistika, informační technologie, ale i zdravotnictví, služby a řada dalších.

Díky svým bohatým zkušenostem se dokážu rychle vnořit do role stratéga, analytika, plánovače či implementátora s jasným zadáním a úkolem dosáhnout rychlého a trvalého výsledku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *